קול המוסיקה מציעה לקהל שלוש מעבדות שירות מקצועיות וכלל ארציות לתמיכה בכל סוגי הכלים והמערכות.
המומחים שלנו יעניקו לכלים טיפול אוהב ויחזירו אותם לתקינות מלאה. טיפולים מיוחדים לשימור וטיפול בכלים ישנים ותמיכה טכנית במערכות אלקטרוניות.

בין השירותים המוצעים: תיקון כלי נגינה, תיקון גיטרות, תיקון אורגנים, תיקון ציוד הגברה, תיקון כלי נשיפה, תיקון סקסופון, תיקון חליל צד.

שירות כלל ארצי מצפון לדרום, קריות, חיפה, תל אביב, באר שבע, אשדוד, מטולה ועד אילת – בסיום התיקון הכלי ישלח חזרה ללקוח.

במידה והינכם מעוניינים להגיע, ניתן להחנות בחניוני מגדל הנביאים או בחניית כחול לבן מסביב למגדל.

מעבדת גיטרות


 

במחלקת הגיטרות יבצעו את כל טיפולי המכאניקה ויתנו את כל הטיפים הנכונים לשמירה ותחזוק לאורך זמן של הגיטרה שלכם. תיקונים מלאים גם לציוד היקפי ומערכות אלקטרוניות.

תיקון גיטרות, תיקון גיטרה חשמלית, תיקון גיטרה קלאסית, אקוסטית, בס, כיוון גיטרות, Setup, תיקון מיקרופונים של גיטרות בס , חשמליות קלאסיות ואקוסטיות, יישור צווארים , החלפת מפתחות, גשרים, מיתרים וכל מה שקשור למכאניקה , תיקון מגברי גיטרות ואפקטים.

מעבדת אלקטרוניקה


 

בחנות מעבדה ממוחשבת המטפלת בכל סוגי הציוד ובעלת המומחיות להציע ולהמליץ על הרחבת מערכות, שדרוג וטיפולים מקיפים. קבלו את התמיכה המלאה והרשו לעצמכם להתקדם למערכות המשוכללות ביותר.

במעבדה מבוצעים: תיקון ציוד הגברה, תיקון מגברים, תיקון רמקולים, מיקסרים, מערכות כריזה , תיקון אורגנים , סינתיסייזרים, פסנתרים חשמליים, כרטיסי קול , ציוד אולפני , מקרנים ותאורה , מגברים דיגיטליים.

מעבדת כלי נשיפה


 

ההתמחות המיוחדת שלנו, טיפול בכל סוגי הכלים ברמה הגבוהה ביותר, עם הכשרות ותעודות הסמכה ממומחים של כל היצרנים הגדולים. בתיקון כלי נשיפה, אנו משתמשים בכריות, שעמים, חלפים, לבדים, ומגבהים של היצרן Pizoni האיטלקי, דבר המבטיח תיקון שמחזיק מעמד לאורך זמן ושומר על איכות וצליל הכלי. 

תיקון כלי נשיפה, כלי עץ ומתכת , תיקון וכיוון אומנותי של כל סוגי כלי הנשיפה, מעבדה מיוחדת לתיקון חלילי צד, אביזרים וציוד נלווה לכלי נשיפה.